REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
W Warszawie ma powstać nowy, 130-metrowy wieżowiec Sobieski Tower. Tak może wyglądać [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie ma powstać nowy, 130-metrowy wieżowiec Sobieski Tower. Tak może wyglądać [WIZUALIZACJE]
W Warszawie może powstać nowy, 130-metrowy wieżowiec Ghelamco. Podczas ostatniej transmisji internetowej na temat planu miejscowego dla rejonu placu Zawiszy pojawiły się nowe wizualizacje wieżowca – Sobieski Tower, który miałyby powstać na warszawskiej Ochocie przy placu Zawiszy.
W Gliwicach powstanie nowy wieżowiec?artykuł
Pokaż artykuł
W Gliwicach powstanie nowy wieżowiec?
W Gliwicach planowana jest budowa nowego, wysokiego budynku. Inwestor z Poznania zamierza wybudować przy ulicy Jagiellońskiej 28 budynek o wysokości blisko 55 metrów.
We Wrocławiu powstanie nowe osiedle TBSartykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu powstanie nowe osiedle TBS
W stolicy Dolnego Śląska powstanie kolejne nowe osiedle Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Tym razem taka inwestycja planowana jest w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Pracze Odrzańskie.
TBS Wrocław wybuduje kolejne, nowe osiedleartykuł
Pokaż artykuł
TBS Wrocław wybuduje kolejne, nowe osiedle
W stolicy Dolnego Śląska powstanie kolejne nowe osiedle Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Tym razem taka inwestycja planowana jest w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Pracze Odrzańskie.
Ponad 3 miliardy złotych na sieć wysokiego napięciaartykuł
Pokaż artykuł
Ponad 3 miliardy złotych na sieć wysokiego napięcia
ENERGA-OPERATOR SA przeprowadzi w najbliższych latach szereg inwestycji związanych z rozbudową i modernizacją sieci wysokiego napięcia (110 kV), która ma obecnie największy wpływ na potencjał przyłączeniowy dla OZE. Tylko na ten cel planuje przeznaczyć ponad 3 miliardy złotych. Spółka szacuje, że do 2028 roku łączna moc przyłączonych i pracujących w jej sieci OZE przekroczy 13 GW.
Zmiany w przepisach regulujących funkcjonowanie Polskiej Strefy Inwestycjiartykuł
Pokaż artykuł
Zmiany w przepisach regulujących funkcjonowanie Polskiej Strefy Inwestycji
Koniec roku 2023 przyniósł zmiany w przepisach regulujących funkcjonowanie Polskiej Strefy Inwestycji. Polska Strefa Inwestycji od tego roku będzie jeszcze bardziej przyjazna dla przedsiębiorców! To, dzięki nowelizacji przepisów, regulujących funkcjonowanie Polskiej Strefy Inwestycji i dostosowaniu do aktualnych regulacji unijnych.
Lubuskie: Samorządy apelują o elektryfikację linii kolejowej nr 203artykuł
Pokaż artykuł
Lubuskie: Samorządy apelują o elektryfikację linii kolejowej nr 203
Aby poprawić dostępność transportu kolejowego, Samorząd Województwa Lubuskiego wraz z powiatami, miastami i gminami z północy regionu przygotował apel ws. elektryfikacji linii kolejowej nr 203.
Na wrocławskich Złotnikach przybędzie mieszkańartykuł
Pokaż artykuł
Na wrocławskich Złotnikach przybędzie mieszkań
Logmag Sp. z o.o. Sp.k. szykuje się do swojej trzeciej inwestycji mieszkaniowej. Tym razem będzie to...
Kraków: Domosfera – Bryksy ruszył z przedsprzedażą mieszkań w Mistrzejowicach [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Kraków: Domosfera – Bryksy ruszył z przedsprzedażą mieszkań w Mistrzejowicach [WIZUALIZACJE]
Krakowski deweloper budowę rozpocznie dopiero w następnym kwartale, ale lokale mieszkalne można już...
Wrocław: Zakątek na Lidzkiej – na Zgorzelisku powstaną nowe szeregówki [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Zakątek na Lidzkiej – na Zgorzelisku powstaną nowe szeregówki [WIZUALIZACJE]
Deweloper PWS Inwestycje z Kamieńca Wrocławskiego chce ruszyć z budową przy ulicy Lidzkiej jeszcze w...
Wrocław: Arkop chce zbudować osiedle przy parku Bieńkowickimartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Arkop chce zbudować osiedle przy parku Bieńkowickim
To ma być pierwsza inwestycja tego wrocławskiego dewelopera na granicy Bieńkowic i Brochowa. Zajmie...
YIT Development ruszył z budową Smartti Mokotów w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
YIT Development ruszył z budową Smartti Mokotów w Warszawie
Największy fiński deweloper YIT Development ruszył z budową swojej najnowszej inwestycji mieszkaniow...
Międzynarodowa firma ISS otwiera nowatorskie Centrum Usług Finansowych w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
Międzynarodowa firma ISS otwiera nowatorskie Centrum Usług Finansowych w Gdańsku
ISS, wiodąca firma w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami zatrudniająca ponad 350 tys. pracowników na świecie, otworzyła biuro dla specjalistów Centrum Usług Finansowych (Finance Service Centre / FSC) w budynku Wave w Gdańsku. Nowo otwarte biuro jest uosobieniem kluczowych wartości ISS, czerpiąc inspirację z duńskiego dziedzictwa i nadmorskiego klimatu polskiego wybrzeża. Wystrój wnętrz łączy skandynawskie wpływy, zasady zrównoważonego rozwoju i sprzyja inkluzywnej kulturze pracy skoncentrowanej na wartościach ‘Company of Belonging[1]’, dopełniając pozytywne doświadczenie pracownika.
[Toruń] Uniwersyteckie Centrum Sportoweartykuł
Pokaż artykuł
[Toruń] Uniwersyteckie Centrum Sportowe
Ruszyła budowa Uniwersyteckiego Centrum Sportowego w Toruniu. Planowane zakończenie budowy kompleksu...
[Wrocław] Ponad 400 mieszkań przy Kamiennej. Znamy szczegóły inwestycji LC Corpartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Ponad 400 mieszkań przy Kamiennej. Znamy szczegóły inwestycji LC Corp
Należąca do Leszka Czarneckiego firma deweloperska LC Corp zamierza postawić dwa budynki przy ulicy...
Coraz bliżej startu wielkiej inwestycji pod Środą Śląskąartykuł
Pokaż artykuł
Coraz bliżej startu wielkiej inwestycji pod Środą Śląską
Jak poinformowała wczoraj w oficjalnym komunikacie giełdowym spółka Budimex S.A., zawarła w poniedz...
W Rzeszowie powstało nowoczesne zaplecze techniczne dla Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej artykuł
Pokaż artykuł
W Rzeszowie powstało nowoczesne zaplecze techniczne dla Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej
W rejonie rzeszowskiej stacji Staroniwa zakończono budowę nowoczesnego zaplecza technicznego dla Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej. Ta inwestycja ma na celu usprawnienie obsługi utrzymaniowo-naprawczej pociągów, które dotychczas często musiały być wysyłane do innych ośrodków tego typu w kraju.
Rusza budowa I etapu osiedla MONO na warszawskiej Białołęceartykuł
Pokaż artykuł
Rusza budowa I etapu osiedla MONO na warszawskiej Białołęce
Napollo i Kalter oficjalnie rozpoczynają realizację pierwszego etapu osiedla MONO na warszawskiej Białołęce. Projekt obejmuje budowę dwóch budynków wielorodzinnych z garażem podziemnym oraz pełną infrastrukturą techniczną. Inwestycja powstanie na działkach przy ul. Odkrytej 53, gdzie zaplanowano obiekty o wysokości od pięciu do siedmiu kondygnacji.
[Wrocław] Gotowe mieszkania na Dobrym Osiedluartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Gotowe mieszkania na Dobrym Osiedlu
Na Zakrzowie, w północnej części Wrocławia, firma Rafin zakończyła właśnie budowę pierwszego z dwóch...
[Wrocław] Bliźniaki i budynek wielorodzinny – to powstanie na Wojszycachartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Bliźniaki i budynek wielorodzinny – to powstanie na Wojszycach
Nowe osiedle ma powstać przy ulicy Iwaszkiewicza, bocznej Grota-Roweckiego. Inwestor stara się o rea...
REKLAMA